Hosteria San Benito
| Δωρεάν Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο γκολφ Ψάρεμα | Χώρος για καπνιστές Ειδική αίθουσα καπνίσματος | Πρωινό Πρωινό στο δωμάτιο |
| Κλιματισμός |
Το άνετο ξενοδοχείο Hosteria San Benito Concordia βρίσκεται στην περιοχή διασκέδασης, 3 χλμ. από το Πάρκο San Carlos και προσφέρει κοινόχρηστο σαλόνι και γήπεδο γκολφ. Το ξενοδοχείο διαθέτει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους και 11 δωμάτια με θέα στον κήπο.
Plaza 25 de Mayo είναι σε απόσταση περίπου 15 λεπτών οδικώς, ενώ η Πλατεία Artigas απέχει περίπου 20 λεπτά οδικώς από αυτό το άνετο ξενοδοχείο. Τα ιστορικά μνημεία της περιοχής περιλαμβάνουν το Κάστρο San Carlos, που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Για όσους έρχονται από μακριά, το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κονκόρτνια απέχει 15 λεπτά οδικώς.
Το Hosteria San Benito προσφέρει δωμάτια με αίθριο, ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και με τηλεόραση με πολλά κανάλια.
Διατίθεται ευρωπαϊκό πρωϊνό με μπουφέ κατόπιν αιτήματος.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Capilla Nuestra Senora de Lujan3 χλμ.
- Madre de Schonstatt4,3 χλμ.
- Homenaje a Rotary Club Concordia4,2 χλμ.
- Capilla Jesus Nazareno3,1 χλμ.
- Parque Chiariza4,5 χλμ.
- Homenaje a Gerardo Yoya4,2 χλμ.
- Iglesia De Dios Ministerial De Jesucristo Internacional4,4 χλμ.
- Gauchito Gil4,5 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κονκόρτνια7 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Ειδική αίθουσα καπνίσματος
- Δωρεάν Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- 24ωρη υποδοχή
- 24ωρη ασφάλεια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
- Αυτόματοι πωλητές
- Τζάκι
- Πυροσβεστήρες
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κοινόχρηστη κουζίνα
- Πρωινό στο δωμάτιο
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Ειδικά διαιτητικά μενού
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Κήπος
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Ένα γήπεδο γκολφ
- Ψάρεμα
- Θερμόλουτρο
- Δημόσιο λουτρό
Υπηρεσίες
- Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Ποτό καλωσορίσματος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κονκόρτνια από το άνετο ξενοδοχείο Hosteria San Benito;
Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κονκόρτνια βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από το άνετο ξενοδοχείο Hosteria San Benito. - ❓
Πώς μπορούμε να φτάσουμε σε τo ξενοδοχείο Hosteria San Benito από το αεροδρόμιο;
Μπορείτε ως πελάτες του τo ξενοδοχείο Hosteria San Benito να ζητήσετε πούλμαν αεροδρομίου. Σας συνιστούμε να τηλεφωνήσετε στο ξενοδοχείο για λεπτομέρειες. - 🚗
Θα βρω εύκολα πάρκινγκ στο άνετο ξενοδοχείο Hosteria San Benito;
Το άνετο ξενοδοχείο Hosteria San Benito παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Hosteria San Benito;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Hosteria San Benito ξεκινούν από 50$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Πώς μπορώ να πληρώσω σε ξενοδοχείο;
Ξενοδοχείο δέχεται:- American Express
- MasterCard
- Visa
- 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει το άνετο ξενοδοχείο;
Στο άνετο ξενοδοχείο μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Απλό δωμάτιο με κρεβάτι king-size, Απλό τετράκλινο δωμάτιο και Απλό τρίκλινο δωμάτιο. - ❓
Ποιες είναι οι βασικές ανέσεις στο άνετο ξενοδοχείο Hosteria San Benito;
Στο άνετο ξενοδοχείο Hosteria San Benito θα βρει κανείς ανταλλακτήριο συναλλάγματος και μηχάνημα αυτόματης πώλησης καθώς και αποθήκευση αποσκευών. - ❓
Τι πισίνα έχει στο άνετο ξενοδοχείο;
Υπάρχει πισίνα στο άνετο ξενοδοχείο.